Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Коли очікують нову хвилю повернень харків'ян до міста

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Мешканці можуть почати повертатися на початку літа.

Небезпека обстрілів у Харкові залишається.

У Харкові очікують нову хвилю повернень. На початку літа можуть повертатися з-за кордону батьки з дітьми, які завершують навчання у школах. Багато людей поки не повертаються через заборону роботи шкіл та дитячих садків у режимі офлайн. Однак наразі військова ситуація не дозволяє їх відкрити, повідомив Харківський міський голова.

"Потрошечку люди повертаються, але ми чекаємо хвилю повернень десь на початку літа, бо закінчиться шкільний сезон, і люди будуть повертатися. Я дуже багато людей знаю, спілкуюся, вони хочуть повертатися. Але їх стримує тільки одне — що не працюють школи офлайн, працюють тільки онлайн. Крім цього, не працюють дитячі садочки, бо все ж таки ракетна небезпека дуже-дуже велика. Бо С-300, яка дістає до міста Харкова з кордону. А нагадаю вам, що кордон — 40 кілометрів до Харкова. Летить ця ракета близько 35-40 секунд. Тому казати зараз, що у Харкові небезпечно — це неможливо", — сказав Ігор Терехов.

Як писав KHARKIV Today, станом на 9 травня у Харкові мешкають 1,1 мільйона людей. У тому числі повертаються діти, однак у місті поки що не йдеться про відкриття шкіл.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.