Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Колишній чиновник хоче директорське місце у "Харківобленерго"

Дмитро Мирний у 30 років встиг побувати директором департаменту в ХОДА.

Колективу компанії намагаються нав'язати Мирного у якості директора із загальних питань.

Кілька тижнів це призначення лобіюють через Київ. Але колектив АТ "Харківобленерго" проти подібних втручань у кадрову діяльність підприємства.

"Тільки у квітні 2020 змінився генеральний директор, і ситуація ось тільки стабілізувалася, робота підприємства налагодилася. Уже місяць на керівні посади в АТ "Харківобленерго" проти волі генерального директора і колективу просуваються люди, м'яко кажучи, некомпетентні і мають "корупційний шлейф". Яскравий приклад тому - молодий, але  відомий активній антикорупційній харківській громадськості Дмитро Мирний", - говорять співробітники компанії.

Зараз Мирний знаходиться на позиції радника генерального директора АТ "Харківобленерго" і вже встиг прославитися у колективі хамством і наполегливим бажанням просунути "свої" підрядні організації.

Нагадаємо, Мирний - людина з оточення директора департаменту житлового господарства Харківської міської ради Романа Нехорошкова. Асоціація, де працював Мирний до призначення у ХОДА, знаходиться за тією ж адресою, що і департамент житлового господарства Харківської міськради.

На позачергових виборах до Верховної Ради у 2019 році Мирний балотувався від "Опозиційного блоку", який очолював Євген Мураєв.

У декларації перед призначенням у ХОДА Мирний вказав, що за рік купив 14 земельних ділянок, шість будинків і дві машини.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.