Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

06 травня, 2021 - 15:22

Коли в Харківській області почнуть робити щеплення другою дозою вакцини CoronaVac

Фото: KHARKIV Today / Андрей Мариенко
Харківська область очікує поставки вакцин від коронавірусу.

Харківська область отримала 8520 доз китайської вакцини, більше половини використали, решту залишили для другої дози.

Наступного тижня в Харківській області почнуть робити щеплення жителів другою дозою китайської вакцини CoronaVac. Про це повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк.

"Що стосується CoronaVac, ми отримали 8520 доз на Харківщину. На сьогодні щеплено 4952 особи. З огляду на те, що будуть надходження, у нас залишки є для того, щоб починати, оскільки там різні терміни ревакцинації. У AstraZeneca (Covishield) є 90 днів, у CoronaVac — 28 діб, у Pfizer — 21 доба між першою і другою вакциною. Тому вже наступного тижня починається  вакцинування другою дозою CoronaVac, цієї вакцини сьогодні чотири тисячі майже є, це для другої дози", — сказав Черняк.

За його словами, Covishield на сьогодні є в кількості 2700 доз, їх використовують на другу дозу для жителів Харкова. Найближчим часом область отримає 5000 доз вакцин з інших регіонів. Вакцину Pfizer отримують щотижня по 1170 доз, чергова повинна прийти сьогодні. Ревакцинацію (друга доза) обіцяють почати найближчим часом.

На 6 травня в Харківській області трьома видами вакцин прищепили 40 663 жителів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'янин через суд вимагає російську вакцину від коронавірусу

Відзначимо, другою дозою Covishield в Харківській області почали прищеплювати 2 травня. Тоді зробили щеплення 30 жителям, на сьогодні кількість вакцинованих не змінилася.

Як писав KHARKIV Today, 25 лютого в Харкові стартувала вакцинація від коронавірусу індійською вакциною Oxford / AstraZeneca (Covishield). Китайська вакцина CoronaVac приїхала до Харкова 13 квітня, прищеплювати нею почали 16 квітня. американську вакцину Pfizer  доставили до Харкова 18 квітня, щеплення стартували наступного дня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.