Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

09 квітня, 2021 - 21:30

Коли в Харківській області буде пік захворюваності на коронавірус

Після того, як пік захворюваності буде досягнутий, має піти зниження.

За словами головного санлікаря Харківської області, регіон не досяг піку захворюваності.

На це потрібно ще кілька тижнів, повідомила головний санітарний лікар Харківської області Любов Махота, передає "Суспільне".

"Ми ще не досягли піку, але у нас є позитивні моменти. Інтенсивність епідпроцесу наростає, але ми маємо уповільнення зростання захворюваності. Якщо минулого тижня було зростання захворюваності 31%, то за аналогічний період минулого місяця ми мали 36%. Потихеньку він зростає. І, на нашу думку, кілька тижнів ще потрібно, щоб досягти піку і після того, сподіваємося, на повільне зниження захворюваності", — розповіла Любов Махота.

Головний санлікар уточнила, збільшилася кількість тестувань на коронавірус.

"Наприкінці жовтня робили 19,5 тисячі тестів методом ПЛР, а зараз ми вже маємо і 20 тисяч, і 23,5 тисячі тестів в тиждень. На цьому тижні було 25,5 тисячі тестів", — пояснила вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Харківська область увійшла до "червоної" зони карантину

Нагадаємо, станом на ранок 9 квітня в лікарнях Харківської області залишалося 28 ліжок зі стаціонарним киснем. За день до цього таких місць було 27. 

Раніше KHARKIV Today писав, що в Харківській області перевищено показник госпіталізації (на сьогодні він становить - 79,9 на 100 тисяч населення) і коефіцієнт виявлення. Інтенсивність епідемічного процесу регіоні продовжує зростати.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.