Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Коли Тетяна Кагановська приступить до обов'язків ректора ХНУ ім. Каразіна

Виль Бакиров и Татьяна Кагановская (на переднем плане). Фото: ХНУ им. Каразина
Нового ректора вишу обирали у два тури.

З переможницею конкурсу на посаду ректора Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна МОН повинен підписати контракт.

2 червня у виші пройшов другий тур виборів ректора. За перемогу боролися декан фізико-технічного факультету Ігор Гірка і декан юридичного факультету Тетяна Кагановська. Виграла з відривом у 226 голосів Тетяна Кагановська.

На даний момент голова виборчої комісії університету та організаційний комітет готують документи для подачі у Міністерство освіти і науки. Про це KHARKIV Today повідомила прессекретарка ХНУ ім. В.Н. Каразіна Лілія Змій.

"Після підбиття підсумків другого туру виборів ректора, згідно з листом міністерства, є час до 9 червня, щоб передати протокол виборчої комісії і всі супровідні документи. Потім у термін до 30 днів міністерство має підписати контракт з тим, хто переміг на виборах", — розповіла прессекретарка вишу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто така Тетяна Кагановська? Що відомо про нового ректора ХНУ ім. Каразіна

Як писав KHARKIV Today, у березні після 22 років на посаді ректора ХНУ ім. В.Н. Каразіна Віль Бакіров написав заяву про звільнення і вирішив не йти на вибори. Свій вчинок пояснив тим, що йому стало важко поєднувати адміністративні та професорські функції. Водночас, Бакіров продовжує виконувати обов'язки ректора, поки не призначать нового.

Нагадаємо, 26 травня в університеті відбувся перший тур виборів. Жоден з чотирьох кандидатів не набрав більше 50% голосів виборців. Через тиждень у ХНУ ім. В.Н. Каразіна провели другий тур виборів ректора. Більшість — 1166 виборців — проголосувало за Тетяну Кагановську, Ігоря Гірку підтримали 940 виборців.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.