Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Коли повернуться трамваї на Московський проспект

Фото: KHARKIV Today.
Роботи на одному з найдовших проспектів міста добігають кінця.

Повністю завершити реконструкцію Московського проспекту обіцяють в середині липня. Водночас після завершення робіт плануються поточні ремонти.

Трамваї відновлять рух  від початку Московського проспекту у напрямку бульвару Богдана Хмельницького у серпні. Про це повідомив заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов.

"У серпні вже будуть ходити. Ми зараз закінчимо дорожні роботи, встановимо рейки. Після цього зберемо за червень контактну мережу", — сказав Водовозов.

За словами Водовозова, реконструкція Московського проспекту знаходиться на фінішному етапі, повністю завершити роботи збираються у середині липня. Найближчими днями проведуть масштабні асфальтні роботи, до кінця наступного тижня планують завершити ділянку реконструкції стадіону "Серп і молот" до Велозаводського моста. На ділянку від площі Героїв Небесної Сотні до бульвару Богдана Хмельницького відводять до трьох тижнів. Водночас залишаться роботи з благоустрою території, які автомобілістам заважати не будуть.

"Завершимо ми, я думаю десь у середині липня плюс-мінус. Подивимося які будуть погодні умови. Зараз незручності, які існують у автомобілістів, в першу чергу, це йде асфальтування розширення частини Московського проспекту в районі вулиці Броненосця Потьомкіна. Сьогодні-завтра будуть йти досить масштабні асфальтні роботи (нижні, верхні шари, різні ділянки). До четверга ми плануємо завершити повністю перехрестя Московський проспект — Академіка Павлова, Лесі Українки, Польова, Тарасівська, весь цей вузол — від фактично стадіону "Серп і молот" до Велозаводського моста. Там  будуть роботи з благоустрою, але вже у зелених зонах, не на проїжджій частині. Паралельно у нас йде реконструкція від площі Героїв Небесної Сотні до Богдана Хмельницького. Зараз закінчуються земляні роботи. Наступного тижня розпочнеться укладання рейкового полотна і підготовка до асфальтування і подальше кінцеве асфальтування. Ми на це відводимо від двох до трьох тижнів", — пояснив Водовозов.

Водночас після завершення реконструкції продовжать проводити поточний ремонт Московського проспекту (в сторону Велозаводського моста). Заступник харківського міського голови з питань інфраструктури запевняє: повних перекриттів руху транспорту не буде. Наступного року планують реконструкцію рейок, але "короткими захопленнями", що дозволить закривати ділянки дороги на не тривалий час.

Відзначимо, реконструкція Московського проспекту почалася у 2015 році. Як пояснює Водовозов, такий тривалий термін реконструкції пов'язаний з великим обсягом мереж, під час перекладання яких виникали проблеми і доводилося коригувати план.

"Дуже складні мережі. Чесно. Ми не очікували, що зіткнемося з тим, з чим зіткнулися. Перекласти навіть довелося те, що не було у плані. Тобто, не просто великий об'єм, а все — від і до (від дрібних мереж до великих мереж на Московському). Величезна кількість води. Ми зіткнулися на першому етапі, два роки тому, на першій ділянці. Тут було спочатку трохи легше. Вода в якийсь момент, коли йде демонтаж.  Доводилося коригувати. Темпи ми наростили. Зараз досить швидко працюємо", — говорить Водовозов.

Як писав KHARKIV Today, наприкінці квітня Харків зупинився у заторах через ремонт Московського проспекту. Дорожники ремонтували проїжджу частину на початку проспекту (від Гімназійної набережної до вулиці Богдана Хмельницького), тому схему руху на прилеглих вулицях змінили. Ремонт на початку Московського проспекту почали у 2015 році. Раніше перекривали для автомобілів частину Московського проспекту від бульвару Богдана Хмельницького до вулиці Свистуна.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.