Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Кого шукають роботодавці у Харківській області

Найпопулярніша вакансія — провізор і фармацевт.

За сім місяців 2021 року в Харківську обласну службу зайнятості звернулися 70,4 тисячі жителів, 63,8 тисячі отримали статус безробітного, майже 23 тисячі працевлаштували.

Найчастіше роботодавці Харківської області шукають провізорів, фармацевтів, медсестер, бухгалтерів, працівників сфери торгівлі та послуг, трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва, водіїв, слюсарів-ремонтників, електрозварників, електромонтерів, будівельників, прибиральників, підсобних робітників, охоронців, сторожів, вантажників і комірників . Про це повідомили у Харківському обласному центрі зайнятості.

"Працевлаштування відбувалося у різних галузях економіки, але найбільше — на підприємства сільськогосподарського напрямку і переробної промисловості", — пояснили у Центрі зайнятості.

На сьогоднішній день у базі даних Харківської області є понад шість тисяч актуальних вакансій. У центрі зайнятості є 35 ліцензій для надання освітніх послуг у сферах металообробки, послуг, готельно-ресторанного сервісу, легкої промисловості, будівельної сфери, агропромисловості, ІТ-сфери, житлово-комунальної сфери.

У Центрі зайнятості нагадали: під час карантину безробітних реєструють з першого дня після подачі документів. Зареєструватися у Центрах зайнятості можна дистанційно (на порталі "Дія") і особисто (звернутися до центру). Записатися в електронну чергу можна тут.

Як писав KHARKIV Today, у Харкові не можуть знайти водіїв на автобуси, двірників і медсестер. Незважаючи на пандемію, люди продовжують виїжджати на роботу до Євросоюзу. Багато країн, які закриті для туристів, охоче видають візи трудовим мігрантам.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.