Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

11 червня, 2021 - 07:02

Кого шукають харківські роботодавці: топ професій

Більшість пропозицій припадає на робітничі професії.

Серед найбільш високооплачуваних професій — мулярі, водії тролейбуса, програмісти.

У Харківській області більшість пропозицій про роботу припадає на робітничі професії — 56%. А ось вакантних місць для фахівців і держслужбовців майже удвічі менше — близько 30% з усіх пропозицій. Про це з посиланням на директора Харківського обласного центру зайнятості Володимира Міненка повідомляє пресслужба ХОДА.

Найбільша кількість вакансій відкрита для водіїв автотранспортних засобів; трактористів-машиністів сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва; підсобних робітників; продавців продовольчих та непродовольчих товарів, охоронців. Також постійно потрібні електромонтери, слюсарі-ремонтники, бухгалтери, двірники та прибиральники.

На ринку праці не вистачає провізорів, фармацевтів, мулярів, монтерів колій та водіїв тролейбуса.

У центрі зайнятості кажуть, що є близько 1700 вакансій із заробітною платою від 6 до 7 тисяч гривень. На таку оплату праці можуть розраховувати вихователі, адміністратори, провізори, фармацевти, кухарі, продавці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У харківську комунальну службу шукають стресостійких людей

Наладчикам верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням, операторам верстатів з програмним керуванням, шліфувальникам пропонують зарплату понад 10 тисяч гривень. Мулярам, водіям тролейбуса, програмістам пропонують роботу з зарплатою більше 12 тисяч гривень.

На початок червня кількість актуальних пропозицій працевлаштування становила майже 4,8 тисячі. Дізнатися перелік актуальних вакансій можна у будь-якому базовому центрі зайнятості або філіях Харківського обласного центру зайнятості.

Раніше KHARKIV Today писав, що впродовж року безробітних у Харківській області стало майже на 40% більше. Так, за перший квартал цього року статус безробітного отримали майже 47 тисяч жителів регіону. Всього у Харківській області з початку року до служби зайнятості звернулися більше 50 тисяч чоловік.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.