Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Кількість викликів "швидкої допомоги" в Харківській області впала вдвічі

В регіоні стабілізується ситуація з госпіталізацією хворих на коронавірус.

У Харківській області стали менше госпіталізувати пацієнтів з коронавірусом.

За добу 25 квітня до "швидкої допомоги" надійшло 211 викликів від жителів Харківської області, пов'язаних з коронавірусом. Це вдвічі менше, ніж було на початку квітня. Про це повідомив директор Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віктор Забашта.

"Пік цієї хвилі був 6 квітня, тоді у нас було 430 викликів. За вчора — 211. Тому сьогодні 140 спрямованих до лікарні — це значний відсоток у порівнянні з кількістю викликів. Ми дійсно менше госпіталізуємо, оскільки ми менше виїжджаємо. Більш ніж в два рази ми менше виїжджаємо. Було плато. Був пік — 460, потім плавний спад і ми тиждень приблизно трималися на 350 викликах. І близько тижня ми йдемо на цифрах 200 з невеликим (230, 220, 211)", — пояснив Забашта.

За його словами, в опорних лікарнях Харківської області зараз достатня кількість місць, до районів жителів Харкова практично не везуть.

Як зазначив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк, в області є 5014 ліжок для пацієнтів з коронавірусом, зайняті — 3223. Завантаженість ліжок становить 64%. У дитячій інфекційній лікарні перебувають 90 дітей з коронавірусом, зокрема чотири — в реанімації.

Як писав KHARKIV Today, за останню добу в Харківській області померла рекордна кількість жителів з підтвердженим коронавірусом — 36. Водночас, нових випадків коронавірусу виявили всього 313.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.