Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

05 червня, 2021 - 08:01

Кілька населених пунктів Харківської області залишать без газу

У деяких селах газу не буде тиждень, у частині — два тижні.

Газівники проведуть аварійно-ремонтні роботи на газопроводах високого і низького тиску.

Жителі сіл Городнє, Пасічне і Бурівка (Богодухівський район), Дмитрівка (Ізюмський район), Кирилівка, Світле, Бесарабівка і селища Сахновщина (Красноградський район), Катеринівка (Лозівський район), Введенка (Чугуївський район) залишаться без газу через ремонтні роботи. Відключення заплановані на 7, 8 і 22 червня. Про це повідомили у компанії "Харківгаз".

У селі Городнє Богодухівського району (колишній Краснокутський район) ремонтні роботи проводитимуть з понеділка 7 червня до п'ятниці 18 червня. У цей час без газу залишаться жителі будинків на вулицях Гагаріна, Глобівська, Дмитренка, Кільцева, Лісова, Новобудівельна, Співуча, Тищенка, Центральна, Шевченка, у провулках Новобудівельному, Шевченка.

У селах Пасічне і Бурівка Богодухівського району (колишній Валківський) газ відключають з понеділка 7 червня по п'ятницю 11 червня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ставлять на лічильник. Коли харків'янам без приладів обліку відключать газ?

Жителів села Дмитрівка Ізюмського району (колишнього Барвінківського) відключать від газу в понеділок, 7 червня. Відновити подачу газу планують у четвер 10 червня.

Через обстеження і ремонт газопроводів припиняють подачу газу в селах Кирилівка і Світле Красноградського району. Роботи проведуть з 7 по 11 червня.

У селі Бесарабівка і селищі Сахновщина Красноградського району ремонтувати газопровід будуть з вівторка 22 по середу 30 червня. У цей час без газу залишаться:

  • у Бесарабівці будинки на вулицях Богдана Хмельницького, Ілліча, Молодіжній, Степовій, Центральній і Шкільній;
  • у Сахновщині — на вулицях Титова, Європейській, Суворова, Остапченка і Дружби.

Також з 22 по 30 червня газопостачання припинять в частині села Катеринівка Лозівського району. Це будинки за наступними адресами: вулиці 1 Грудня, 35-ї Гвардії, Абрикосова, Вербна, Дорожня, Дружна, Живописна, Затишна, Кутліна, Кутузова, Кучеренка, Миру, Могильченка, Нова, Первомайська, Покровська, Польова, Слобожанська, Квіткова, Шкільна, провулки Вербний і Шкільний.

У селищі Введенка Чугуївського району відключення заплановано на вівторок, 8 червня. Відновлять постачання газу в п'ятницю 18 червня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.