Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Хто з переселенців може отримати матеріальну допомогу з бюджету Харкова

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
У Харкові живе 90 тисяч переселенців.

У Харкові обіцяють виплачувати допомогу переселенцям і встановити додаткові пільги.

Переселенці, які живуть в Харкові і працюють в комунальних установах, зможуть отримувати матеріальну допомогу. Про це 30 червня на засіданні постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів Харківської міськради повідомила заступниця міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

За словами чиновниці, в діючих міських програмах позначений перелік тих, хто має право на матеріальну допомогу. Зокрема, це жителі Харкова, які опинилися в складних життєвих обставинах.

"Я пропоную доповнити перелік людей і внести туди переселенців, які працюють в комунальних установах і на комунальних підприємствах нашого міста. Тоді вони зможуть отримувати матеріальну допомогу з міського бюджету. Раніше такої можливості у них не було. Серед них є ті, хто вже купив житло або зареєструвався у родичів. Тому вони є жителями Харкова — адаптованими членами територіальної громади ", — пояснила Світлана Горбунова-Рубан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківська область отримає субвенцію на купівлю житла ветеранам АТО / ООС

У Харкові проживає 90 тисяч переселенців.

За словами голови комісії, першого заступника міського голови Олександра Новака, депутати повинні підтримати це рішення.

"Ці люди заслуговують нашої підтримки. Адже 90 тисяч чоловік — це велика цифра. За чисельністю це фактично середнє місто в Україні", —  додав Олександр Новак.

Також члени комісії підтримали проект рішення про встановлення пільги на житлово-комунальні послуги для співробітників міського електротранспорту, а ще  пільговий проїзд окремим категоріям громадян не тільки в міськелектротранспорті (метрополітен, трамвай, тролейбус), але і на муніципальних автобусних маршрутах. Світлана Горбунова-Рубан уточнила: перевізники зможуть отримувати компенсацію з бюджету територіальної громади Харкова, як тільки у них запрацює система обліку пасажиропотоку.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.