Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Хто виграв конкурс на перевезення "золотими" маршрутами Харківської області

Иллюстративное фото
Майже два роки до Люботина, Пісочина і Солоницівки автобуси возили без договору.

За даними ХАЦ, фірмою, яка перемогла у конкурсі, володіє Дмитро Аріх — брат депутата Харківської міськради і голови "транспортної комісії" міськради Ігоря Аріха.

20 вересня конкурс з організації автобусних перевезень до Пісочина, Солоницівки і Люботина виграла фірма "Трансмейл-2012". Відповідне повідомлення опубліковано на сайті Харківської облдержадміністрації, передає  Харківський антикорупційний центр. 

Йдеться про приміські автобусні маршрути №1592 Пісочин  — Харків (АС "Холодна гора"), №1502 Люботин  — Харків (АС "Холодна гора"), №1184 Люботин (Караван) — Харків (АС "Холодна гора"), №1168 Солоницівка — Харків (АС "Холодна гора"), № 1502-А Люботин — Харків (АС "Холодна гора") через Старий Люботин.

У ХАЦ уточнили, раніше з цією фірмою був укладений тимчасовий договір. "Трансмейл-2012" була єдиним учасником конкурсу.

"Майже два роки перевезення на цих маршрутах де-факто здійснювалися без договору. Нагадаємо, що перший конкурс відбувся 23 травня 2019 року. Переможцем визначили фірму "Інтерспецмаркет". 3 червня 2019 року, між цією фірмою і департаментом економіки та міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації було укладено договір на перевезення. Після чого, розпорядженням ОДА, якого бракує на сайті органу у відкритому доступі, 6 червня скасовується наказ про визначення переможця у конкурсі. Надалі оголосили новий конкурс, переможцем якого стала фірма "Укравтотранс Плюс". Але з ними договір не підписали . А чинний договір залишався у "Інтерспецмаркет", — розповіли антикорупційники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківській області закриють залізничний переїзд 
 

У ХАЦ додали, на початку вересня 2019 року "Укравтотранс Плюс" заволоділа маршрутом, заблокувала роботу конкурентів. І майже два роки саме ця фірма де-факто виконувала перевезення.

"Укравтотранс Плюс" — одна з найбільших харківських перевізників і записана на Геннадія Лосєва. "Інтерспецмаркет" заснували Вадим Лавренов, Ігор Карамшук, Сергій Янчук. Всі ці люди, за даними аналітичної системи YouControl, були партнерами депутата Харківської міськради і керівника Слобожанського управління "Укртрансбезпеки" Андрія Тимчука", — повідомили антикорупційники.

У ХАЦ пояснили, засновник фірми "Трансмейл-2012" — Дмитро Аріх, брат депутата Харківської міськради і голови "транспортної комісії" міськради Ігоря Аріха.

"Під час цього конкурсу Тимчук голосував за підтримку пропозиції" Трансмейл-2012 ", — уточнили антикорупційники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Разові квитки можна купити ще на два автобусні маршрути у Харкові

Раніше ХАЦ писав, що після призначення Тимчука на посаду керівника Слобожанського управління "Укртрансбезпеки", людина з його оточення отримала частку у фірмі Аріха.

"Також варто відзначити, що у тимчасовому договорі, який був підписаний з ТОВ "Трансмейл-2012", частина автобусів, якими повинні здійснюватися перевезення, були ті ж, що і у договорі з ТОВ "Інтерспецмаркет", — розповіли антикорупційники.

Нагадаємо, у вересні 2019 року на п'ять приміських маршрутів вийшли дві фірми — харківська і дніпровська. Замість одного автобуса було два, з мінімальним інтервалом і за однією ціною.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.