Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Хто буде відповідати за медицину в Харківській області

Декларацію кандидата подав декан факультету медуніверситету.

Максим Хаустов планує стати директором департаменту охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації.

Відповідну декларацію в якості кандидата на цю посаду Хаустов опублікував на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

За інформацією KHARKIV Today, чинний виконувач обов'язків директора департаменту Ігор Волченко не подавав документи на участь у конкурсі. У той же час Хаустов його виграв, повідомляє "Суспільне".

Максим Хаустов — декан II медичного факультету Харківського національного медичного університету, професор кафедри психіатрії, наркології, медичної психології та соціальної роботи, доктор медичних наук, член-кореспондент Національної академії наук вищої освіти України. У медуніверситеті працює з 2014 року. Одружений, має двох доньок.

Згідно з декларацією, річна зарплата Хаустова у Харківському національному медуніверситеті склала 410 703 гривень. Готівкою задекларував 748 805 гривень, 45 000 доларів, 100 000 гривень, на картці — 28 доларів, а також кошти своєї дружини — 500 000 гривень, 5000 євро, 40 000 доларів (готівка) і 877 гривень на картці.

Дружина Хаустова працює у Харківському обласному клінічному шкірно-венерологічному диспансері №1. У сім'ї Хаустова є дві квартири і гараж у Харкові, ще одну квартиру будують. Кандидат на посаду директора департаменту охорони здоров'я ХОДА їздить на автомобіліToyota Highlander 2016 року випуску, купленому в 2019 році. Також у нього є маломірне судно "Москва-2" 1978 року випуску (куплене у 2012 році). Хаустов володіє акціями Сніжнянського заводу хімічної промисловості (Донецька область).

Як писав KHARKIV Today, з березня 2020 року департамент охорони здоров'я Харківської ОДА очолював Вадим Іванніков. Після восьми днів роботи його звільнили, потім поновили на посаді. З кінця травня він перебував на лікарняному. 30 липня 2020 року у Іваннікова був останній робочий день. На роботу він вийшов, але звільнився.

У листопаді 2020 року на той момент голова Харківської ОДА Олексій Кучер оголосив відбір на посаду директора департаменту охорони здоров'я на період карантину, про його результати нічого не відомо.

Після Іваннікова виконувачем обов'язків директора департаменту охорони здоров'я призначили Геннадія Бондарчука (заступник директора департаменту охорони здоров'я). Однак після скандалу з рулеткою Бондарчука відсторонили з в. о. директора і призначили заступником директора. Виконувати обов'язки директора став Ігор Волченко, однак на сайті ХОДА він все ще значиться заступником директора.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.