Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Хто буде ремонтувати Об'їзну Харкова: чим відомі компанії

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Одна з фірм — фаворит "Укравтодору", інша — найуспішніший підрядник Донецької області.

Об'їзну Харкова почнуть ремонтувати дві фірми — "Автомагістраль-Південь" і "Славдорстрой".

До ремонтних робіт приступлять, як тільки дозволять погодні умови. Тоді стартують підготовчі роботи — фрезерування дорожнього покриття на Об'їзній дорозі навколо Харкова. Від Дергачівської розв'язки в сторону П'ятихаток до роботи приступить підрядна організація "Автомагістраль-Південь". Від Роганського житлового масиву в сторону Безлюдівки — "Славдорстрой". Про це повідомили в Службі автодоріг в Харківській області.

Ремонт 5 кілометрів 820 метрів дороги від Дергачівської розв'язки в сторону П'ятихаток з розробкою проєктної документації, відповідно до тендера на сайті ProZorro, обійдеться в понад 112 мільйонів гривень. Фірма-переможець "Автомагістраль-Південь" повинна виконати роботи до 31 грудня 2022 року.

"Автомагістраль-Південь", за даними платформи "Ліга антитрасту", одна з фірм, яка в 2018-2019 роках отримала третину всіх підрядів "Укравтодору". У той час ця фірма була єдиною, що ремонтувала дороги державного значення в Харківській області. Про це в березні 2020 року повідомляли "Наші гроші".  

Ремонт 13,688 кілометрів дороги від Роганського житлового масиву в сторону Безлюдівки, відповідно до тендера на сайті ProZorro, буде коштувати понад 276 мільйонів гривень. Переможець — "Славдорстрой" повинен завершити роботи до 31 грудня 2021 року.

"Славдорстрой"  у 2020 році вигравала тендери на ремонт дороги Р-78 Харків — Зміїв — Балаклія— Гороховатка вартістю 300 мільйонів гривень і ремонт дороги Т-21-01 Мерефа — Зміїв вартістю 250 мільйонів гривень.

"Славдорстрой" — найуспішніший підрядник в Донецькій області. Володіє фірмою житель Донецька Сергій Сухий. Директор компанії — Олег Воронов, раніше він працював в дочірньому підприємстві "Донецький облавтодор" ВАТ "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України", — писали в серпні 2020 року "Наші гроші".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Взялися за Об'їзну. Одну з головних доріг Харкова чекає капремонт

Нагадаємо, Об'їзну Харкова капітально не ремонтували понад десять років і міжремонтний термін вичерпали на 100%. План ремонту можна подивитися тут

Як писав KHARKIV Today, в 2018 році два тендери на ремонт 31 кілометра траси Київ — Харків — Довжанський загальною вартістю понад 777 мільйонів гривень виграла фірма "Славдорстрой". Аукціони оголошувала Служба автомобільних доріг у Донецькій області.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.