Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Холодноярівці збили у Харківській області російський "Алігатор"

Фото: 93-я ОМБр
ЗСУ застосували переносний зенітний ракетний комплекс.

Ворожий гелікоптер вартістю 15 мільйонів доларів збили радянським снарядом за 100 доларів.

У Харківській області бійці 93-ї окремої механізованої бригади "Холодний Яр" збили російський гелікоптер Ка-52. Приблизна вартість такого гелікоптера становить 15 мільйонів доларів. Про це повідомили у Державній прикордонній службі України із посиланням на оперативне командування "Схід". Пізніше про збитий гелікоптер розповіли у 93-й ОМБр.

"Шкода було "Стінгер" на них витрачати, тому російський гелікоптер Ка-52 збили звичайною "Голкою", — розповів офіцер 93-ї бригади Ярослав. — Вночі ворожі гелікоптери заходили дуже низько. Вони крутилися над нашими позиціями, не даючи можливості навіть підняти голову. І хлопець-зенітник, прикомандирований у мій підрозділ, випустив по них дві ракети. Одна, щоправда, потрапила у теплову пастку, а друга збила Ка-52. Він упав".

Після цього окупанти спробували залетіти на позиції української армії та стріляли ракетами, але атаки ворога були відбиті. Збитий Ка-52 впав досить далеко від позицій Збройних сил України, тому бійці 93-го ОМБр змогли підійти до нього лише вночі. Вдень направили до місця дрон, щоб розглянути його уламки, що згоріли.

"Жартуємо між собою, що збили російський гелікоптер приблизною вартість 15 мільйонів доларів зброєю за 100 доларів, за яку заплатили ще при Совєтах", — зазначив офіцер Ярослав.

 

вер
Збитий Ка-52. Фото: 93-а ОМБР

Як писав KHARKIV Today, 5 квітня Збройні сили України біля міста Ізюм Харківської області "Стугною" збили  російський гелікоптер.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.