Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Хмельницький поліцейський взяв у родину пса з Харківщини, з яким чергував на блокпосту

Фото: Поліція Хмельницької області
Рудий прибився до поліцейських на деокупованій території.

Поліцейські врятували Рудого від голоду.

Підполковник поліції із Хмельниччини Андрій Дуранков узяв до родини пса Рудого, який прибився до зведеного загону поліцейських та чергував із ними на блокпосту в Харківській області. Про це повідомили у Поліції Хмельницької області.

"Повернувшись з ротації з Харківщини, бійці зведеного загону поліції Хмельницької області привезли з собою чотирилапого товариша, якого врятували від голодної смерті на одному з блокпостів", — розповіли в поліції.

Хмельницькі поліцейські чотири місяці допомагали харківським. Вони відновлювали безпеку на деокупованих територіях Харківщини — патрулювали вулиці, запобігали мародерству та чергували на блокпостах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Врятована під час розмінування Харківської області Мася житиме на Закарпатті

На одному з блокпостів до поліцейських прибився пес. Він був змучений та наляканий. Поліцейські взяли його до себе, назвали пса Рудим.

"Усі чотири місяці чотирилапий на добровольчих засадах сумлінно ніс службу разом з нашими правоохоронцями, а вони всіляко дбали про нього. Найбільше долею собаки перейнявся підполковник поліції Андрій Дуранков, який ніс службу у зведеному загоні поліції на Харківщині з перших днів деокупації її територій. Він постійно опікувався Рудим, а той, своєю чергою, віддячував, як умів, своєю собачою відданістю", — зазначили в поліції.

рудий
Фото: Поліція Хмельницької області
пол
Фото: Поліція Хмельницької області

Однак коли блокпост зняли й поліцейських передислокували, Рудий десь гуляв. Він повернувся, коли поліцейських уже не було. Три дні пес чекав побратимів-поліцейських. Підполковник поліції Андрій Дуранков повернувся за Рудим і забрав його до себе додому.

"З тієї миті вони були постійно разом. І разом повернулися з ротації додому на Хмельниччину. І хоча Рудий не має благородної родословної чи модного окрасу, Андрій Дуранков каже, що у нього тепер є пес найкращої у світі бойової породи, і вважає, що кожна тварина має право на нормальне життя. Родина правоохоронця уже з нетерпінням чекає пухнасте поповнення сім'ї", — розповіли у Поліції Хмельницької області.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.