Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'янину загрожує п'ять років тюрми за любов до Леніна і Сталіна

Фото: Харківська обласна прокуратура
Чоловік пропагував тоталітарний режим у соцмережах.

У публікаціях, які поширював чоловік, були зображені символи радянського союзу.

Слідчі оголосили підозру 52-річному харків'янину, який поширював у забороненій в Україні російській соцмережі "ВКонтакте" дописи з пропагандою комуністичного тоталітарного режиму. Зокрема, його матеріали містили зображення герба СРСР та портрети Леніна і Сталіна.

"За результатами експертного дослідження дописи, які опублікував харків'янин, містять зображення, публічне використання яких є забороненими Законом України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", — зазначили у Харківській обласній прокуратурі.

За інформацією Головного управління Нацполіції у Харківській області, у соцмережі "ВКонтакте" чоловік зареєструвався у 2018 році. Він публікував прапори та інші зображення із серпом, молотом та п'ятикутною зіркою. Подібні дописи у нього були на сторінці Facebook із 2017 року.

Підозру чоловікові сформували за ч. 1 ст. 436-1 (виготовлення, поширення комуністичної символіки та пропаганда комуністичного тоталітарного режиму) Кримінального кодексу України. Якщо його провину доведуть у суді, йому загрожує до п'яти років тюрми з конфіскацією майна або без такої.

Як писав KHARKIV Today, співробітника харківського депо засудили за любов до комунізму. Андрій Воронін користувався забороненими в Україні соцмережами та поширював дописи із комуністичною символікою.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.