Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'янина з сином віднесло у відкрите море на надувному човні

Фото: ГСЧС в Херсонской области
Дістатися до берега відпочивальникам допомогли рятувальники.

Батька і сина врятували, нагодували і відігріли.

Увечері 6 вересня рятувальникам зателефонував чоловік, якого разом з 13-річним сином на надувному човні, обладнаному саморобним вітрилом, відносило у відкрите море у районі селища Лазурне. Сигнал надійшов о 21:46. На допомогу відразу вирушили рятувальники, повідомили у Головному управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій у Херсонській області.

Наявність мобільного телефону у чоловіка значно полегшило рятувальникам пошуки. Мандрівників знайшли о 23:00 на відстані близько шести кілометрів від берега.

Фото: ГСЧС в Херсонской области
Фото: ДСНС у Херсонській області

Батько з сином втомилися і дуже замерзли. Рятувальники пересадили їх у свій човен, закутали у ковдру і разом з їхнім надувним човном доставили до берега. Відпочивальникам запропонували викликати швидку, але вони відмовилися. Усі їхні речі промокли і рятувальники забрали батька з сином до пожежно-рятувального підрозділу, де вони змогли повечеряти і відпочити.

За словами чоловіка, вони з сином приїхали з Харкова відпочивати у наметах на березі до селища Лазурне, потім вирішили перебратися на острів Джарилгач. Але як тільки вийшли у море, піднявся потужний вітер і їх почало швидко відносити від берега. Коли ситуація вже стала неконтрольованою чоловік звернувся за допомогою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рятувальникам довелося витягати жителя Харківської області з річки

Фото: ГСЧС в Харьковской области
Фото: ДСНС у Херсонській області

Рятувальники нагадують, потрібно дбати про власну безпеку і не робити необдуманих вчинків, які можуть призвести до трагедії.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.