Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'янин завоював "бронзу" на змаганнях з джиу-джитсу

Змагання відбулися у Києві.

У етапі міжнародного чемпіонату з джиу-джитсу перше місце посіли спортсмени з України, одна медаль дісталася харків'янину.

11 грудня у Національному університеті фізичного виховання та спорту України (Київ) пройшов етап міжнародного чемпіонату з джиу-джитсу AJP Tour. Одним із володарів бронзової медалі став харківський спортсмен Станіслав Підбуцький.

Підбуцький виступав у категорії до 94 кілограмів (пурпуровий пояс). У змаганнях у цій категорії взяли участь лише спортсмени з України. Харків'янину вдалося посісти третє місце та здобути бронзову нагороду.

джиу

Зазначимо, у змаганнях з джиу-джитсу AJP Tour Kyiv International Pro в Києві цього року взяли участь спортсмени з 21 країни, включаючи Україну, віком від чотирьох до 45 років і старше. Загалом на чемпіонат з'їхалося 800 спортсменів, які розіграли 170 комплектів нагород. Серед них — представники Бразилії, Об'єднаних Арабських Еміратів, Кувейту, Азербайджану, Швейцарії, Туреччини, Литви, Латвії, Італії, Іспанії.

Перше місце посіли спортсмени з України. "Срібло" здобули молдавани, "бронзу" — бразильці. За підсумками чемпіонату "золото" здобули українці:

• Магомед Юсупов (77 кг для пурпурових поясів);
  • Олексій Цибулько (69 кг, синій пояс);
  • Георг Квістані (85 кг, білий пояс);
  • Сергій Коваленко (77 кг, білий пояс);
  • Олег Іскра (69 кг, синій пояс);
  • Єгор Юрченко (85 кг, синій пояс).

Срібну медаль здобула українська спортсменка Олександра Русецька, яка також є тренером. Її вихованці віком 7-9 та 13 років принесли Україні вісім медалей ("золото", "срібло" та "бронзу").

Наступний чемпіонат з джиу-джитсу — Ukraine National Challenge — пройде у Києві 29 січня.

"Ми відкриватимемо серію національних чемпіонатів, які проходять у Києві, Харкові, Львові, Одесі, а цього року проведемо ще й у Запоріжжі", — сказав президент Всеукраїнської федерації бразильського джиу-джитсу Георгій Лаговський.

Як писав KHARKIV Today, 9 жовтня у Києві на спортивній арені Gymmaxx пройшли змагання з джиу-джитсу, харків'яни взяли "золото", "срібло" та "бронзу" у різних категоріях.