Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'янин, у якого вилучили машину за борги, сплатив за комуналку

Фото: Сергей Разумный / Facebook
КП "Харківські теплові мережі" автомобіліст заборгував 130 000 гривень.

Вилучений автомобіль обіцяють повернути.

Після вилучення автомобіля Nissan Leaf житель Харкова сплатив борг у розмірі 130 000 гривень комунальному підприємству "Харківські теплові мережі". Це вся сума заборгованості, тому чоловікові повернуть відібране майно. Про це повідомив заступник начальника Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції — начальник управління забезпечення примусового виконання рішень у Харківській області Сергій Розумний в ефірі програми "Вечірні новини" на телеканалі "Р1".

"Через те, що державний виконавець, звернув стягнення на грошове, не отримавши бажаного результату, він звернув стягнення відповідно до майна боржника — транспортного засобу. Був змушений, згідно із законом, звернутися до органів Національної поліції, з поданням про оголошення розшуку цього майна, та шляхом затримання цього транспортного засобу було проведено заходи щодо його розшуку та відповідного вилучення на штрафмайданчик, — пояснив Сергій Розумний. — Наразі заборгованість боржником погашена на 100% і зараз застосовуються заходи щодо повернення цього транспортного засобу. Тобто, заходи примусового виконання дали бажаний результат".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові у порушника правил дорожнього руху забрали на продаж авто, щоб сплатити борги за штрафи

Повідомляється, що на сьогоднішній день у відділах Державної виконавчої служби Харківської області перебуває понад 25 000 виконавчих документів щодо стягнення заборгованості з громадян на користь комунальних підприємств на загальну суму понад 300 мільйонів гривень. У регіональному Мін'юсті кажуть, що державні виконавці вилучають майно за комунальні борги майже щоденно.

Нагадаємо, про вилучення Nissan Leaf за борг перед КП "ХТМ" у сумі 130 тисяч гривень у Мін'юсті повідомили 26 січня. Вилучення автомобіля проходило на Московському проспекті. Після арешту машину доставили на спецмайданчик для подальшої реалізації.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.