Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'янин створив борделі для двадцяти повій

Фото: Нацполіція
Послуги повій коштували 150 доларів за годину.

Поліція викрила шістьох жителів Харкова в організації борделів.

За даними слідства, організував "бізнес" житель Харкова. Він відповідав за роботу мережі борделів і фізичну охорону, узяв у помічниці двох жінок, які були адміністраторками мережі, займалися рекламою та приймали "замовлення". Найняті охоронці займалися відкриттям на підставних людей банківських рахунків і доставкою повій до клієнтів. У борделях працювали 20 повій.

"Борделі зловмисники розміщували у звичайних квартирах, а замовлення на сексуальні послуги приймали через месенджер Telegram. Година послуг повії коштувала клієнту 150 доларів США, ніч — до 800 доларів США. При цьому повії надавали сексуальні послуги у борделях та виїжджали на виклики. 50% заробітку вони залишали собі, решту — віддавали організаторам", — розповіли у Нацполіції України.

У фігурантів провели обшуки, під час яких знайшли та вилучили готівкові кошти, мобільні телефони, банківські картки, холодну зброю та елітні машини.

Слідчі оголосили зловмисникам підозру за ч. 2 ст. 302 (створення або утримання місць розпусти і звідництво), ч. 2 ст. 303 (сутенерство або примушування чи втягнення до заняття проституцією) і ст. 255 (створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній) Кримінального кодексу України. Шістьох фігурантів затримали.

Як писав KHARKIV Today, наприкінці липня у Києві затримали харківського сутенера. Він створив шість борделів у Харкові. У них працювали жінки зі скрутним матеріальним становищем.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.