Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'янин "штампував" фальшиві документи для ухилянтів

Фото: УСБУ Харківщини.
Підприємець був знятий з військового обліку та за гроші "знімав" інших.

Харків’янин виготовляв фальшиві документи для ухилення від мобілізації на основі власної довідки.

Служба безпеки України заблокувала ще одну схему ухилення від мобілізації у Харкові. Її організував 42-річний підприємець, у якого були документи про непридатність до військової служби з відміткою про виключення з військового обліку у тимчасовому посвідченні військовозобов’язаного. Аналогічні фальшиві документи він робив своїм "клієнтам", які були військовозобов'язаними. Коштувала така підробка майже тисячу доларів.

"У випадку зупинки на вулиці представниками ТЦК та СП клієнти  пред’являли їм фальшиві документи і таким чином уникали отримання повісток. Чоловік створював підробки використовуючи як зразок власні документи про непридатність до служби. Вартість фальшивої довідки становила 900 доларів", — повідомив речник УСБУ Харківщини Владислав Абдула.

За інформацією Харківської обласної прокуратури, підробкою документів займався підприємець, який орендував інтернет-кафе у Харкові. 

"Добродію" повідомили про підозру за ч. 1 ст. 114-1 (перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань), ч. 1 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів). На час слідства його взяли під варту без права внесення застави.

Як писав KHARKIV Today, харків'янин "поховав" дружину, щоб виїхати за кордон і не бути мобілізованим.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.