Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'янин із ТОП-10 порушників швидкісного режиму попався патрульним

Фото: Facebook/Андрей Гайченко
Позашляховик їздив зі швидкістю понад 180 км/год.

Харків став першим містом в Україні, де у боржників, які оштрафовані за перевищення швидкості, почали забирати авто.

Власник позашляховика Range Rover Сергій Анатолійович якось розігнався на вулицях Харкова до 180 км/год. 4 листопада водія затримали та притягнули до відповідальності. Про це повідомив заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко.

Автомобіль зупинили патрульні, водія передали співробітникам Державної виконавчої служби, які стягують борг.

"Якщо борг погашає, тоді немає необхідності примусово вилучати автомобіль", — розповів прессекретар Патрульної поліції у Харківській області KHARKIV Today Дмитро Гайдук.

За словами начальника управління забезпечення примусового виконання рішень у Харківській області Сергія Розумного, боржник на Range Rover — "родзинка на торті". Водія відзначили позначкою "ТОП-10" щодо перевищення швидкісного режиму у місті.

Нагадаємо, 4 листопада у Харкові вперше забрали автомобіль у порушника швидкісного режиму. Без Mercedes залишився 32-річний громадянин Нігерії.

Як писав KHARKIV Today, у тих, хто не сплачує штрафи за порушення швидкісного режиму на міських дорогах, забирає транспорт Державна виконавча служба. Забирати автомобілі почали саме у Харкові через смертельні ДТП. Поки що умовною "цифрою реагування" обрали перевищення швидкості у 150 км/год.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.