Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'яни вийшли на мітинг солідарності з народом Казахстану

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Біля намету "Все для перемоги" відбувся мітинг.

Учасники акції закликали усіх жителів і сусідні країни не допустити свавілля Володимира Путіна, який направив російських військових до Казахстану для придушення протестів мирних громадян.

9 січня о 14:00 жителі Харкова вийшли на мітинг солідарності з народом Казахстану. Акція протесту проти дій влади Казахстану і президента Російської Федерації Володимира Путіна відбулася біля волонтерського намету "Все для перемоги" на площі Свободи. Мітингувальники скандували "Алга, Казахстан", що означає "Вперед, Казахстан".

"Путін — це зло. Ми закликаємо всю світову спільноту — зупиніть Путіна. Те, що він творить, наочно показує, що може статися з країною, людей розстрілюють. Учора загинула дитина. У цей будинок прийшла біда. Ми маємо бути солідарними із Казахстаном. Давайте закликати усіх громадян, сусідів — не допустити свавілля Путіна, не допустити СРСР-2, він марить цією недоімперією", — сказала учасниця мітингу солідарності Аліна Котлярова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'яни виходили на акцію на підтримку білоруських політв'язнів

Після цього мітингувальники виконали Гімн України. Окрім "Алга Казахстану", учасники акції скандували "Слава Україні" і "НАТО — в хату".

Нагадаємо, 2 січня у Казахстані розпочалися масові протести після стрибка цін на скраплений газ. Влада Казахстану силою придушувала протести мирних жителів, у країні запровадили надзвичайний стан, обмежили доступ до Інтернету. Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв дав вказівку армії стріляти на поразку у мітингувальників. Президент Російської Федерації Володимир Путін направив до Казахстану російських військових, влада Казахстану заявила, що станом на 7 січня протести майже придушені, "порядок" відновлено. Під час придушення протестів у Казахстані вбили дитину.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.