Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'яни вийдуть на пікет на захист декомунізації

Ім'я Жукова хочуть стерти з карти Харкова.

Пікет пройде під будівлею суду, де будуть переглядати рішення про скасування розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації про декомунізацію.

Зокрема, цим розпорядженням проспект Жукова перейменували на проспект Григоренка. На захист декомунізації харків'яни будуть пікетувати Другий апеляційний адміністративний суд.

"Двоголова комуністична Жуковська гідра втратила одну голову 28 вересня, коли суд в черговий раз скасував рішення міськради, яким проспект Григоренка перейменовували у Маршала Жукова. Тепер міська влада хоче через суд скасувати розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 17.05.2016 про перейменування об'єктів топоніміки у Харкові, за яким і було (на виконання закону про декомунізацію) перейменовано проспект Маршала Жукова у проспект Петра Григоренка", — повідомили організатори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вулицю Московську в Харківській області не перейменували, оскільки вона названа на честь птаха

Щоб захистити декомунізацію і не допустити повернення імені Жукова у топоніміку Харкова — активісти Харківської обласної організації ВО "Свобода" та всі небайдужі харків'яни о 13:30 у середу, 20 жовтня, виходять на пікет Другого апеляційного адміністративного суду (площа Театральна, 1, навпроти центрального входу до суду). Судове засідання розпочнеться о 14:00.

Нагадаємо, 28 вересня Другий апеляційний адміністративний суд знову прибрав проспект Жукова з карти Харкова

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.