Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'яни витратили на покупку машин 19 мільйонів доларів

 Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Найпопулярніша модель — південнокорейський кросовер.

Середня ціна одного автомобіля перевищує 32 тисячі доларів.

Минулого місяця у Харкові і області зареєстрували 590 нових автомобілів. Купівля цього транспорту обійшлася жителям регіону в 19 мільйонів доларів, найпопулярнішою моделлю був кросовер Kia Sportage.

"Позашляховики і кросовери склали 78% від зареєстрованих у серпні автомобілів. Дизельними двигунами були обладнані 20% машин. Середня ціна кожного автомобіля перевищила 32 тисячі доларів, якщо не враховувати вартість додаткового обладнання", — розповіли у пресслужбі сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішою маркою у регіоні була Toyota. За місяць придбали понад 80 таких автомобілів на суму 3,5 мільйона доларів. Кросовер Kia Sportage мав найбільшу кількість продажів у регіоні і покрив 8% продажів. Також часто купували Renault Sandero і Nissan Qashqai.

Всього в Україні зареєстрували 8 450 нових автомобілів. На їх купівлю витратили 266 мільйонів доларів, а найпопулярнішою моделлю був кросовер Kia Sportage. Позашляховики і кросовери склали 72% від усіх зареєстрованих у серпні нових автомобілів. Продажі нових авто зросли на 20%, якщо порівнювати з серпнем 2020 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: УСБУ в Харківській області купує кросовери

Нагадаємо, у липні у Харкові і області зареєстрували 775 нових автомобілів загальною вартістю 24 мільйони доларів. Тоді найпопулярнішим брендом був Renault, а найпопулярніша модель — кросовер Toyota RAV4.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.