Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'яни просять нові турецькі автобуси ще на один маршрут

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Йдеться про маршрут 263е.

У петиції сказано, що маршрут принципово важливий для співробітників Обласної дитячої клінічної лікарні №1.

Харків'янин на ім'я Едуард просить мерію міста поліпшити перевезення на автобусному маршруті 263е. Відповідну петицію зареєстрували на сайті Харківської міської ради.

Харків'янин Едуард упевнений, що поліпшення перевезень на автобусному маршруті 263е, вимагає тому, що транспорт, який зараз курсує за маршрутом, зношений, у години-пік автобуси "забиті" людьми, через велике скупчення людей в автобусах процвітають крадіжки і підвищений ризик заразитися на коронавірус.

Також автор петиції звернув увагу, що маршрут принципово важливий для співробітників Обласної дитячої клінічної лікарні №1.

"Пропозиція: поліпшити перевезення за маршрутом 263е, додавши дублюючий маршрут, на нових автобусах Carsan, який дозволить істотно поліпшити якість перевезень", — сказано у петиції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'янка поскаржилася до мерії, що ввечері нічим добиратися додому

Нагадаємо, автобус 263е курсує за таким маршрутом: 602-й мікрорайон, Ювілейний пр., вул. Гвардійців Широнінців, вул. Героїв Праці, вул. Ковпака, вул. Жилярді, пров. Роменський, вул. Чебишева, вул. Чкалова, Білгородське шосе, вул. Дерев'янка, вул. Космонавтів, вул. 23-го Серпня, пр. Науки, вул. Ахсарова, пр. Людвіга Свободи, пр. Перемоги, вул. Клочківська, вул. Клочківська (Інститут протезування).

Нагадаємо, електронну петицію розглянуть у Харківській міській раді, якщо вона набере 5000 підписів громадян протягом трьох місяців з дня опублікування. Підтримати ініціативу можна тут.

Раніше KHARKIV Today писав, що 1 вересня у Харкові почали курсувати 14 нових турецьких автобусів Karsan. Їх запустили на маршрути, кинуті перевізниками у період локдауну через неприбутковість. Планується, що турецькі автобуси вийдуть і на інші міські маршрути. У нових турецьких автобусах не беруть готівку, розрахуватися за проїзд можна тільки за допомогою E-ticket.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.