Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'янкам пропонують безкоштовно обстежитися

Жінок будуть чекати в онкоцентрі.

Охочим обстежитися пропонують кваліфіковану консультацію лікарів-онкологів і за необхідності — подальші обстеження.

З середи 20 жовтня до п'ятниці 29 жовтня у поліклінічному відділенні Харківського обласного центру онкологи пропонують пройти безкоштовне обстеження грудних залоз. Про це повідомили в Українській федерації боротьби проти раку.

"До 18 тисяч жінок в Україні щорічно хворіють на рак грудної залози. Кожній четвертій жінці в Україні рак грудної залози діагностують на пізніх стадіях. Тому раннє виявлення злоякісної пухлини безпосередньо пов'язане з тривалістю життя, його якістю і вартістю лікування", — розповіли там.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківська область, як і раніше, на межі "червоної" зони

Охочі обстежитися зможуть отримати кваліфіковану консультацію лікарів-онкологів і за необхідності пройти УЗД-обстеження, а також мамографічне обстеження.

Обстежитися можна з 09:00 до 17:00 з 20 до 29 жовтня (крім вихідних), у поліклінічному відділенні Харківського онкоцентру (вулиця Лісопаркова, 4). У зв'язку з епідеміологічною ситуацією в Україні прийом будуть вести тільки за попереднім записом за телефонами: (057) 315-15-91, (098) 069-55-45, (095) 818-91-03. Телефонувати з понеділка до п'ятниці з 8:00 до 17:00.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.