Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'янка поверталася додому з Німеччини і зникла безвісти

Фото: Svitlanka Ostnek
Жінка не виходить на зв'язок із 8 травня.

Вероніка Білоус поговорила з мамою, а потім перестала відповідати на дзвінки.

Друзі та родичі розшукують Вероніку Олександрівну Білоус 1979 року народження. На початку війни вона виїхала до Німеччини, але на початку травня збиралася повернутися додому. 6 травня о 17:00 Вероніка Білоус сіла у Берліні до автобуса Flixbus, який їхав до Львова.

"Українська поліція підтвердила, що Вероніка перетнула кордон між Польщею та Україною через пункти пропуску "Шегині", о 7:40 ранку 7 травня", — розповіла подруга Світлана Остенек.

пропала
У Вероніки коротке світле волосся, вона носить окуляри. Фото: Svitlanka Ostnek

Про свій від'їзд до Харкова Вероніка не говорила нікому, окрім друзів, у яких зупинялась у Німеччині. Востаннє вона виходила на зв'язок 8 травня, говорила з мамою, але про своє місцеперебування не повідомила. З того часу її номер — поза зоною доступу.

"Якщо хтось бачив її або має якусь іншу інформацію — будь ласка, дайте знати. Можливо, є хтось, хто їхав цим рейсом і може розповісти, чи не було на ньому якихось подій", — просить подруга Світлана. .

Рідні та друзі просять усіх, кому відомо що-небудь про місцезнаходження Вероніки, повідомити про це за телефоном: +380996099167 або написати друзям у Facebook : Svitlanka OstnekTetereviatnikov Dmytro.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.