Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'янка потрапила до списку переможців радіодиктанту 2021

Цього року диктант без помилок написала одна людина, з однією помилкою —троє, з двома — 12.

Харків'янка Тамара Лавренко зробила лише дві помилки.

У четвер, 9 грудня, підбили підсумки 21-го радіодиктанту національної єдності. Імена переможців оголосили в ефірі Українського радіо.

Написати диктант без помилок вдалося одній учасниці — жительці села Комарове Ковальського району Волинської області Галині Шура.

Всього однієї помилки припустилися троє людей: Надія Палій зі Львівської області, Максим Слюсаревський з Києва і Юлія Шекет (Тишко).

Дві помилки у диктанті зробили 12 учасників. Одна з них — харків'янка Тамара Лавренко.

Загалом на перевірку надіслали 14 573 листи з текстом диктанту. З них 1824 — у паперовому вигляді та 12749 прийшли на електронну пошту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'янам пропонують підготуватися до іспиту з української мови у чат-боті

Автором і читцем радіодиктанту цього року був культовий український письменник Юрій Андрухович. Пізніше він повідомив, що текст радіодиктанту стане початком його нової книги.

Переможцям обіцяють подарувати книжки від видавництв-партнерів українського радіо.

Вперше радіодиктант провели у 2000 році командою Українського радіо. З того часу його проводять щороку, 9 листопада, у День української писемності та мови.

Раніше KHARKIV Today  писав, що радіодиктант, як завжди, писали в різних куточках земної кулі. Навіть у Антарктиді. Через різницю у часі з Україною пряма трансляція диктанту на станції почалася о п'ятій ранку. Учасники експедиції наголосили, що їм дуже сподобався текст та почуття єднання з усіма українцями світу.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.