Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'янина судитимуть за домашнє насильство над бабусею

 Фото: Сергей Козов / KHARKIV Today
Чоловік неодноразово знущався над жінкою, незважаючи на каяття.

Максимальне покарання, яке загрожує чоловікові, — позбавлення волі на два роки.

До суду передали обвинувальний акт за фактом домашнього насильства чоловіка над бабусею. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

"Встановлено, що чоловік протягом останнього року здійснював психологічне насильство по відношенню до своєї 74-річної бабусі, яке полягало у словесних образах, грубій образливій ​​нецензурній лайці, принижувало гідність літньої жінки, створювало умови для погіршення якості її життя", — розповіли у прокуратурі .

Там уточнили, за цей час суд чотири рази притягував чоловіка до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства, штрафував від 170 до 680 гривень.

"У суді зловмисник свою провину визнавав, каявся, але через деякий час знову брався за старе і перетворював життя бабусі у суцільні страждання", — пояснили у прокуратурі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Житель Харківської області сяде у в'язницю за насильство над матір'ю

Чоловіка судитимуть за ст. 126-1 Кримінального кодексу України (домашнє насильство). Санкція статті передбачає громадські роботи терміном від 150 до 240 годин, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п'яти років, або позбавлення волі на строк до двох років.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.