Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'янин хоче стати головним в Україні з питань праці

Фото: Сергей Шило / Facebook
Сергій Шило подав декларацію кандидата.

Перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Харківській області Сергій Шило хоче стати головою Державної служби з питань праці.

Відповідну декларацію у якості кандидата на цю посаду Шило опублікував на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Відзначимо, Держслужбу України з питань праці створили у 2020 році шляхом об'єднання Держслужби гірничого нагляду та промислової безпеки і Державної інспекції з питань праці. Держпраці контролює дотримання підприємствами і установами законодавства про працю, робочий час, нормування праці, пільги та компенсації співробітникам, інформує населення про соціальне страхування, перевіряє роботодавців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 28-річний харків'янин очолив оборонний завод

На сайті Держслужби України з питань праці зараз зазначений виконувач обов'язків голови — Віталій Сажиєнко. 17 червня Кабінет Міністрів України оголосив конкурс на зайняття вакантної посади голови Держслужби з питань праці.

Згідно з розпорядженням Кабміну, посадовий оклад голови Держслужби з питань праці складе 29 400 гривень. Кандидати можуть надсилати свої заяви і резюме з допомогою Єдиного порталу вакансій держслужби. Приймати пропозиції будуть до 17:00 23 червня. Тестування і співбесіди пройдуть 30 червня у Києві (вулиця Прорізна, 15).

Кандидат на посаду голови Держслужби з питань праці повинен мати досвід не менше семи років, ступінь вищої освіти — магістр. Йому потрібно вільно володіти державною та іноземною (англійською або французькою) мовами. З інших вимог — лідерство, комунікація, розуміння сфери державної політики, стратегічне бачення, знання законодавства.

Сергію Шилу — 53 роки. Одружений, має доньку. Згідно з декларацією кандидата, Сергій Шило у минулому році у Головному управлінні Держпраці у Харківській області заробив 368 023 гривень. У декларації вказано дві квартири у Харкові — площею 166,2 і 86,9 квадратних метра, вартість яких на момент покупки (2007 рік) склала 3 560 180 і 5 568 600 гривень відповідно.

Їздить кандидат на посаду голови Держслужби на Toyota Land Cruiser Prado 2005 року випуску. Шило задекларував акції у фірмі "УСПР" (знаходиться у Мерефі), яка займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. Заощадження в декларації не вказані.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.