Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

20 квітня, 2021 - 19:58

Харків'янам пропонують взяти участь в фото-флешмобі за путівку на відпочинок

Фото: KHARKIV Today
Переможцям обіцяють путівки в чорногорське місто Цетинє.

Харків'ян просять публікувати фото на тлі визначних пам'яток рідного міста.

Почесне консульство Чорногорії пропонує харків'янам взяти участь в спільному з чорногорським містом Цетинє фото-флешмобі, який триватиме до 20 травня. Про це повідомили в Харківській міськраді.

Організатори пропонують жителям Харкова і чорногорського міста-побратима Цетинє приєднатися до флешмобу # KharkivCetinje10, позмагавшись за туристичні путівки. Для цього на своїх сторінках в Facebook потрібно опублікувати свої фото на тлі визначних пам'яток рідного міста з хештегом # KharkivCetinje10 і зробити короткий опис цього місця на англійській мові.

У почесному консульстві Чорногорії пояснили, приводом для проведення флешмобу стало святкування десятої річниці підписання протоколу про встановлення партнерських відносин між Харковом і Цетинє. Мета проєкту — познайомити жителів міст-побратимів з основними пам'ятками і красивими місцями рідних міст, а також сприяти розвитку туризму і культурних контактів між людьми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Влітку з Харкова пустять літаки до Чорногорії і Болгарії

Підсумки фото-флешмобу підіб'ють 24 травня. Серед учасників почесне консульство Чорногорії в Харкові вибере двох переможців і нагородить їх путівками. Так, харків'яни зможуть побувати в Цетинє і провести тиждень в Чорногорії, а жителі Цетинє — у Харкові.

З більш детальною інформацією про конкурс можна ознайомитися тут.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.