Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'янам пропонують відправити побажання на фронт

У листівці можна написати слова подяки захисникам України.

Підписати листівку можна буде з понеділка.

З понеділка 11 жовтня, у відділеннях "Нової пошти" харків'яни зможуть підписати і відправити листівку українським військовослужбовцям на Донбас. Про це повідомила директорка з управління репутацією і маркетингом "Нової пошти" Олена Плахова під час заходу "Найважчий забіг".

"Для нас "Найважчий забіг" — це можливість привернути увагу до тих, кому ми вдячні за можливість проводити забіги. Спосіб сказати українським військовим "Спасибі, ми все бачимо і дуже цінуємо!" І залучити до цієї хвилі подяки всю Україну. А вже з наступного понеділка, 11 жовтня, у відділах "Нової пошти" ви зможете підписати листівку зі словами подяки і підтримки для українських військових, і її відправлять на фронт", — сказала Плахова.

Відзначимо, "Найважчий забіг" пройшов у Києві 3 жовтня. У ньому, зокрема, взяв участь ветеран АТО Леонід Остальцев у військовому спорядженні вагою понад 30 кілограмів. Забіг присвятили українським військовим, які сім років захищають Україну на фронті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки вихідних буде у жовтні

Леонід Остальцев пішов в армію добровольцем у 2014 році. Служив у 30-й бригаді (перший батальйон). Після служби відкрив бізнес, куди працевлаштував ветеранів АТО. На "Найважчому забігу" Остальцев подолав відстань у десять кілометрів. Забіг присвятив другу Олексію Буслаєву, який загинув біля Дебальцевого (Донецька область) у 2015 році.

"Найважчий забіг", який я подолав, безумовно, не зрівняється з випробуваннями на війні. Але для нас це спосіб нагадати про хлопців і дівчат, які сьогодні на фронті роблять все, щоб мирні забіги могли проводитися у Києві і інших вільних містах України", — розповів Остальцев.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.