Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'янам куплять різнокольорових каменів на мільйон гривень

Комунальне підприємство "Харківзеленбуд" шукає постачальника каменів.

Декоративним камінням різних кольорів прикрасять міські клумби.

Спеціалізоване комунальне підприємство "Харківзеленбуд" планує купити різнокольорових каменів на 1 198 800 гривень. Це стало відомо з відповідного тендеру, опублікованого на сайті державних закупівель ProZorro.

Згідно з документацією, куплять 74 тонни каменів: 44 тонни мармурової білої гальки і 30 тонн — різнокольорових каменів.

Фракція мармурової білої гальки складе 25-40 міліметрів, різнокольорових каменів — 10-20 міліметрів. Замовник хоче купити камені чорного кольору (3000 кілограмів), жовтого, червоного і зеленого (по 9000 кілограмів). Це повинні бути гладкі камені, без гострих кутів.

"Галька мармурова біла і камінь різнокольоровий (чорний, жовтий, червоний, зелений) повинні бути без вкраплень, потемніння, відколів, тріщин і щілин", — сказано в документації.

Камені будуть поставляти в мішках по 20 кілограмів, в одній партії — від 500 кілограмів. Однак замовник зазначив, що постачання потрібно робити на підставі заявок по мірі створення квітників і композицій.

Аукціон призначений на 6 травня. Термін поставки — до 31 грудня 2021 року.

Як писав KHARKIV Today, парк Горького на початку 2021 року купив декоративних каменів на 850 тисяч гривень. Тоді замовили 74 тисячі білої мармуровій гальки, білої мармурової колотої крихти і каменів "Ай-Петрі".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.