Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'ян запрошують працювати в патрульній поліції

Відкритий набір до Патрульної поліції Харківської області.

Зарплата патрульного складає мінімум 14 500 гривень.

До Патрульної поліції Харківської області відкритий набір співробітників. Прийом заявок триватиме до 1 лютого, повідомили на офіційній сторінці Патрульної поліції Харківської області у Facebook.

"Ми шукаємо тих, хто хоче захищати права й оберігати життя, готовий стояти на варті правопорядку рідної країни в найтемніші часи. Якщо це про вас, тоді зробіть один простий крок — подайте заяву на участь у конкурсі", — розповіли у поліції.

На роботу до Патрульної поліції приймають людей від 18 років, які мають громадянство України, повну середню загальну або вищу освіту, вільно володіють українською мовою, мають посвідчення водія (категорія В), готові до відряджень по Україні.

На сайті Патрульної поліції України зазначено, що патрульним у Харкові пропонують зарплату від 14 500 гривень. Також передбачена додаткова винагорода до 30 000 гривень на період дії воєнного стану.

Патрульні отримуватимуть щорічну відпустку від 30 днів, безоплатне обслуговування у медзакладах Міністерства внутрішніх справ (під час війни — у закладах охорони здоров'я будь-якої форми власності), компенсацію у 75% вартості санаторно-курортного лікування й відпочинку (50% — для членів родини патрульного).

Дізнатися детальну інформацію про набір до Патрульної поліції та відправити анкету можна за посиланням тут.

Як писав KHARKIV Today, 16 січня розпочався конкурс на вакантні посади в об'єднану штурмову бригаду Нацполіції "Лють". Вакантними є посади інспектора та поліцейського.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.