Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'ян запрошують на прем'єру вистави часів війни

Фото: Харківський театр ім. Шевченка "Березіль"
Актори театру Шевченка гратимуть у безпечному місці.

Гроші підуть на потреби української армії.

У четвер 29 грудня актори Харківського театру ім. Шевченка "Березіль" покажуть виставу "Нехай щастить". Але прем'єра відбудеться на іншій сцені. 

"Друзі, ми щасливі запросити вас на прем'єру першої вистави, що з'явилася в нашому репертуарі від початку повномасштабного вторгнення  українського народного фарсу часів війни "Нехай щастить" за мотивами п'єси Баси Джанікашвілі "Війнонька", — розповіли у театрі. — Вхід — будь-яка купюра (або донат), весь збір піде на потреби ЗСУ".

Спектакль створив режисер Степан Пасічник. На сцені гратимуть Роман Жиров, Дмитро Петров та їхній колега з Харківського театру ляльок Павло Савельєв.

"У новій виставі актори театру Шевченка (і не тільки) розкажуть історію про те, як звичайні українські дід і баба піймали в полон… – а кого та що з того вийшло? — приходьте і побачите!", — розповіли в Art Area ДК.

На сцені "Березолю" український народний фарс часів війни гратимуть після війни, зараз покази відбуватимуться у безпечному просторі. Показ відбудеться у культурному центрі Art Area ДК по вулиці Чернишевській, 13. Початок о 18:00.

Пізніше актори театру гастролюватимуть деокупованими територіями та військовими гарнізонами.

театр
Фото: Харківський театр ім. Шевченка "Березіль"

Як писав KHARKIV Today, Харківський російський драматичний театр ім. Пушкіна перейменували. Депутатам Харківської обласної ради знадобилося для ухвалення рішення чотири спроби. Тепер театр має назву —  "Харківський академічний драматичний театр".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.