Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'ян запрошують на парад трамваїв

Фото: Харьков транспортный
Після параду пройде виставка трамваїв.

У Харкові продовжують відзначати 115-річчя трамвая.

У неділю, 25 липня, у Харкові пройде парад і виставка трамваїв. Колона трамваїв на чолі з найновішим низькопідлоговим вагоном Т3-ВПНП відправиться о 11:00 від Сергіївської площі. У складі також буде ретро-вагон. Про це повідомили у Харківській міській раді.

"Захід приурочено до 115-річчя від дня відкриття у Харкові першої лінії електричного трамвая, яка проходила від Балашовського переїзду вулицями Петінською, Зміївською, Нетеченською, Подільському мосту, а також Подільському і Костюринському провулками  до Павлівської площі", — пояснили у міськраді.

Проїхатися у вагонах можуть всі охочі. Потрібно прийти о 10:45 на зупинку "Сергіївська площа" і зайняти місце у вагоні.

На параді трамваї курсуватимуть в районі Південного вокзалу і "Держпрому" до парку Горького. На зупинці "Держпром" можна буде перейти в інший вагон. Після розвороту біля парку Горького трамваї повернуться на проспект Незалежності до "Держпрому", де о 12:30 розпочнеться виставка трамваїв.

На виставці покажуть ретро-вагон серії "Х" та трамвайну спецтехніку, яку вже не використовують для перевезення пасажирів, а експлуатують для роботи інших трамваїв. Також харків'яни зможуть побачити фотографії харківських трамваїв різних років. Під час заходу нагородять працівників транспорту.

Як писав KHARKIV Today, 3 липня на маршрут трамвая №12 вивели ретро-вагон МТВ-82. Трамвай здійснив три рейси — від Південного вокзалу до Лісопарку і у зворотному напрямку через "Держпром" та парк Горького. За проїзд у ретро-вагоні пасажири платили за чинним тарифом.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.