Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'ян запрошують на обід у зоопарк

Фото: Харьковский зоопарк
Відвідувачі зоопарку зможуть дізнатися про звички тварин при поїданні корму та гастрономічні уподобання.

У вихідні в зоопарку проводитимуть показові годівлі тварин.

У суботу покажуть обід тигра, у неділю — пізній сніданок червоновухих черепах. Про це повідомили у Харківському зоопарку.

Показові годівлі тварин обіцяють проводити кожними вихідними. Такі заходи — чудова можливість дізнатися більше про вихованців зоопарку. Зокрема, про їх звички при поїданні корму та гастрономічні уподобання.

"Як все відбувається? Кіпер, який доглядає цих тварин, у чітко встановлений час починає давати корм. Зазвичай невеликими порціями і з індивідуальним підходом. Показове годування супроводжується докладними коментарями кіпера або екскурсовода. Виходить незвичайна лекція, яка обов'язково запам'ятається, адже показові годівлі — це дуже видовищно та цікаво", — розповіли у зоопарку.

Наприклад, у вольєрах хижих кішок є спеціальні стовпи для прояву мисливських здібностей під час видобутку м'яса, а пінгвіни ловлять рибу на льоту з рук кіпера та миттєво стрибають у воду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'янам пропонують назвати верблюденя

О 14:00 у суботу, 5 лютого, буде показове годування тигра, а об 11:00 у неділю, 6 лютого, — червоновухих черепах. Щотижня на офіційному сайті та у соцмережах зоопарку обіцяють публікувати інформацію та розклад показових годівель.

Нагадаємо, у Харківському зоопарку продовжили вільний вхід.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.