Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'ян запрошують на курси з безпеки до торгового центру 

Фото: ХОВА
Раніше курси проходили у метро, тепер відбудуться на паркінгу ТРЦ Nikolsky.

Рятівники розкажуть про дії під час обстрілу, про перекриття, які врятують від снарядів та надання медичної допомоги пораненому.

У суботу 13 серпня о 12:00 у паркінгу торговельного центру Nikolsky у Харкові пройдуть курси безпеки. Курси триватимуть до 15:00. Навчання організовують департамент цивільного захисту Харківської обласної військової адміністрації та Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області. Про це повідомили у ХОВА.

Такі навчання вже проходили у метро з червня по липень. Усього було проведено 42 заходи, на які прийшли 2500 харків'ян. Мешканці міста просили продовжити проводити такі курси.

"З урахуванням численних звернень громадян, що надходили під час заходів, керівництво ХОВА вирішило змінити місця їх проведення, максимально наблизивши до пересічних харків'ян. Тепер ці заходи будуть проводитися за вашими замовленнями у зручній для вас локації", — пояснили у департаменті цивільного захисту ХОВА.

Дізнатися про курси можна за номерами телефонів: (0572) 52-51-36, 52-90-08, (057) 721-32-22 та 721-32-24.

курси

Як писав KHARKIV Today, раніше курси з безпеки проходили на станціях Харківського метрополітену. Їх проводили рятувальники та волонтери Червоного хреста. У департаменті цивільного захисту зауважували: особливо виникла потреба проводити такі курси для тих, хто тільки повертається до Харкова.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.