Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'ян просять своєчасно платити за воду

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Від оплати послуг залежить безперебійне подання води.

Комунальне підприємство "Харківводоканал" звернулося до харків'ян із проханням своєчасно платити за водопостачання та водовідведення.

Кошти, сплачені мешканцями міста, за послуги "Харківводоканалу", йдуть на ремонти на зовнішніх трубопроводах та внутрішньобудинкових системах, відновлення насосних станцій, упорядкування оглядових колодязів та водонапірних колонок, встановлення пожежних гідрантів, закупівлю палива для техніки, матеріалів для ремонтних робіт й обладнання. Про це повідомили у КП "Харківводоканал".

"Нагадуємо, шановні харків'яни, що у цей складний воєнний час від оплати послуг водопостачання та водовідведення залежить безперебійне подання води харків'янам. КП "Харківводоканал" в умовах безперервної ворожої агресії продовжує працювати в штатному режимі завдяки самовідданості співробітників і підтримці харків'ян, які оплачують послуги", — пояснили у "Харківводоканалі".

Як писав KHARKIV Today, заплатити за холодну воду та каналізацію без комісії можна у відділеннях "Укрпошти". Комісійний збір сплачуватиме за споживачів комунальне підприємство "Харківводоканал".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.