Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'ян просять повідомляти про вибухівку

Телефонувати до поліції потрібно при виявленні підозрілих предметів у транспорті.

Поліція посилила роботу з виявлення та запобігання злочинам, пов'язаним з незаконним обігом вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв.

Жителів Харківської області просять повідомляти до поліції про можливі факти перевезення зброї, боєприпасів, спецзасобів, вибухонебезпечних предметів та речовин у великогабаритному транспорті, автобусах, мікроавтобусах та іншому транспорті. Особливу увагу варто приділяти транспорту, що прямує з Донецької та Луганської областей. Про це повідомили у відділі комунікації Головного управління Нацполіції у Харківській області.

"Поліція перевірятиме зазначені транспортні засоби та підозрілих громадян з метою припинення фактів скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України та забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримці публічного порядку та безпеки громадян", — пояснили у відділі комунікації.

Як писав KHARKIV Today, СБУ у день виборів мера Харкова 31 жовтня посилила контроль за безпекою. До цього на Харківщині антитерористичні навчання проходили наприкінці жовтня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.