Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'ян просять повідомляти про рекламу російською мовою

Тих, хто знайде таку рекламу, просять повідомляти про це. 

Вже понад два роки мовою реклами в Україні є державна мова. 

191 рекламний носій зовнішньої реклами за девʼять місяців 2022 року дослідили в управлінні захисту споживачів Держпродспоживслужби в Харківській області. Фахівці знайшли 79 порушень (переважно частини 1 статті 6 Закону України "Про рекламу" — реклама недержавною мовою). Про це повідомили у головному управлінні Держпродспоживслужби в Харківській області. 

Норми Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної", згідно з якими мовою реклами в Україні визначена державна мова, набули чинності з 16-го січня 2020 року.

У разі виявлення порушення законодавства в частині розміщення реклами недержавною мовою, можна звернутися до головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області (електронна адреса: gudpss@kh-consumer.gov.ua). Для того, щоб подати звернення, слід вказати свої прізвище, ім’я та по батькові, адресу, суть питання, фото, що підтверджує порушення, і бажано — найменування суб’єкта господарювання та його адресу.

Нагадаємо, 9 листопада, у День української писемності та мови, відбувся традиційний 22-й Радіодиктант національної єдності

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.