Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'ян просять повідомляти про підроблені COVID-сертифікати

Фото: Восточное региональное управление ГПСУ
У лікарнях міста перебувають 99 чоловік, які мають документи, що підтверджують повний курс вакцинації.

Лікування коронавірусу щеплених і нещеплених відрізняється. Тих, хто купив підроблений COVID-сертифікат, просять у цьому зізнатися.

До харківських лікарень госпіталізували 99 чоловік, які мають сертифікат про вакцинацію проти коронавірусу. Не виключено, що документ пацієнти купили раніше, але лікарі не можуть перевіряти їхню справжність. Про це повідомила віцемер Світлана Горбунова-Рубан.

"З тих, хто хворіє, — 99 вакциновані. З'ясувати ситуацію, скільки з цих 99 фактично не вакцинувалися, поки що у нас такої можливості немає. Але ми бачимо за поведінкою людей, що такі є. Бо коли ми починаємо розповідати про те, що нам потрібно знати, чи дійсно ви вакциновані чи ні, тому що тут потрібно призначати різні методи лікування та використовувати різні протоколи лікування, то бачимо, як деякі люди починають нервово поводитися", — пояснила чиновниця.

Харків'ян, які потрапили до лікарні із підробленим сертифікатом, просять не мовчати. Жодного переслідування за це не буде, але протокол  лікування може бути змінено.

"Будь ласка, визнайте, що ви не вакциновані, щоб ми розуміли, як вас лікувати", — закликала Горбунова-Рубан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міністерство охорони здоров'я пропонує дізнатися про наявність вакцин проти коронавірусу у чат-бота

Нагадаємо, у регіонах, які знаходяться у "жовтій" зоні карантину, хочуть запровадити COVID-сертифікати і для працівників, і для відвідувачів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.