Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'ян просять не експлуатувати дельфінів

Фото: UAnimals
У Харкові з'явився борд із зображенням дельфіна.

Зоозахисники розпочинають сітілайтотерапію.

Зоозахисна організація UAnimals запустила унікальний проєкт сітілайтотерапіі. На цьому тижні у Києві, Одесі та Харкові з'явилася реклама UAnimals, з таким же лікувальним ефектом, як і дельфінотерапія. Тобто нульовим. Про це 25 червня повідомили на сторінці UAnimals у Facebook.

"Все ще віриш у дельфінотерапію? Переходь на сітілайтотерапію. Просто постій поряд п'ять секунд. Користь така сама, але ми не мучимо тварин", — свідчить напис на борді з зображенням дельфіна.

У зоозахисній організації пояснили, міф про користь так званої дельфінотерапії спростований як світовою Всесвітньою організацією охорони здоров'я, так і українським Міністерством охорони здоров'я.

"Вчені виявили, що ультразвук дельфінів не досягає навіть мінімального порогу прийнятих для ультразвукової терапії медичних норм, а тривалі дослідження показали: спілкування з собаками, кішками, вівцями або комахами мають фактично ідентичний ефект. Справа в тому, що короткостроковий позитивний ефект від дельфінотерапії — це тільки адреналін, який викликають нові враження і досвід. Не дивлячись на це, у дельфінаріях, які не мають навіть дозволу МОЗ на надання медичних послуг, переконують батьків важкохворих дітей у тому, що дельфінотерапія лікує, і нахабно виманюють з них чималі гроші", — розповіли в UAnimals.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Плаває з мамою. У Харкові показали новонародженого дельфіна

Зоозахисники додали, тварини приречені провести життя у басейні з хімією, на лічених метрах замість сотень кілометрів, які вони щодня пропливають на свободі.

"Дельфінарії регулярно купують пости популярних блогерів і замовні статті у ЗМІ, але факт залишається фактом — користь сітілайтотерапії нічим не гірша. Навіть краща, адже безкоштовна і не супроводжується знущаннями над тваринами", — пояснили у UAnimals.

Зоозахисники пропонують не зволікати і скористатися чудовою нагодою "полікуватися" — знайти сітілайти у своєму місті і не забути розповісти про їх унікальні властивості у соціальних мережах.

Нагадаємо, у березні на площі Свободи встановили сітілайти із зображенням поні і коня.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.