Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'ян просять доєднатися до розбору завалів знищеного ракетою спорткомплексу

Фото: НТУ "ХПІ"
Всі охочі можуть допомогти у відновленні "Політехніка".

Розбирати завали доведеться не менше ніж місяць.

Викладачі, студенти, спортсмени, випускники Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут", волонтери та прості харків'яни допомагають розбирати завали спортивного комплексу "Політехнік", у який в ніч на 24 червня влучила російська ракета. Про це повідомили у пресслужбі НТУ "ХПІ".

"Фахівці кажуть, що на розбір завалів піде щонайменше місяць. Однак харківські політехніки не впадають у відчай. Вони одягають робочий одяг і вперед — виносити скло, сміття, складати цеглу", — зазначили в НТУ "ХПІ".

хпи
Фото: НТУ "ХПІ"

Нагадаємо, російські окупанти обстріляли спорткомплекс "Політехнік" у ніч на 24 червня. Основний удар стався на легкоатлетичний манеж та ігрову залу. Вибухова хвиля пошкодила басейн та усі приміщення спорткомплексу (вибиті вікна, двері, зруйновані стіни). В НТУ "ХПІ" зазначили: у "Політехніку" проводили Дні відкритих дверей, спартакіади, конкурси та змагання міжнародного рівня, тут тренувалися чемпіони світу та Європи, призери Олімпійських ігор.

хпи
Фото: НТУ "ХПІ"

Усіх охочих запрошують приєднуватися до розбору завалів "Політехніка".

"Давайте разом розчищати шлях до омріяного мирного майбутнього! Бо саме освіта та університети — запорука швидкого відновлення країни!", — зауважили у НТУ "ХПІ".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.