Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'ян попередили про можливу відсутність гарячої води

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Води може не бути до трьох діб.

Комунальники планово міняють трубопроводи.

У будинках харків'ян може тимчасово не бути гарячої води, оскільки комунальники заміняють у підвалах транзитні трубопроводи. Про це повідомили у комунальному підприємстві "Харківські теплові мережі".

"Щодо гарячого водопостачання — триває планова заміна транзитних трубопроводів у підвалах. Через це можлива тимчасова відсутність послуги протягом 2-3 діб", — розповіли у КП "ХТМ".

Мешканці Харкова продовжують звертатися до КП "ХТМ". За перші десять днів нового року працівники "Харківських тепломереж" закрили майже 6000 заявок харків'ян щодо опалення та гарячої води, з початку опалювального сезону — 82 000 заявок. Обладнання виходить із ладу через обстріли та відключення електропостачання.

"Така кількість звернень громадян, звісно, пов'язана із п'ятиразовим перезапуском опалення всього міста через масовані ракетні атаки ворога по енергетичній інфраструктурі, а також через віялові відключення. Система відповідає на жорсткий режим експлуатації дефектами. Але більшість заявок пов'язана із розповітренням окремих стояків, яке доводиться здійснювати після кожної зупинки і повторного запуску теплопостачання", — пояснили у "ХТМ".

Комунальники застосовують резервні схеми електроживлення та засоби автоматичного розповітрення.

хтм
Фото: "ХТМ"

Як писав KHARKIV Today, після завданих 16 грудня Росію ракетних ударів по Харкову довелося вп'яте запускати систему теплопостачання у місті.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.