Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'ян без щеплення не пустять у потяг, але повернуть гроші за квиток

При недопуску в потяг пасажирам обіцяють повернути гроші за квиток.

Дітей обмеження не торкнеться.

З четверга, 21 жовтня, пасажирів без COVID-сертифіката або негативного ПЛР-тесту не пустять у потяги далекого сполучення (денні, нічні і швидкісні потяги). Виняток —  діти до 18 років. Про це повідомили у компанії "Укрзалізниця".

"У разі відсутності будь-якого з трьох документів провідник або стюард має право не допустити пасажира до поїздки. Повернення коштів за придбані квитки у разі відмови від поїздки здійснюється згідно з правилами перевезень пасажирів", — пояснили в акціонерному товаристві "Укрзалізниця".

Відзначимо, у потяги дальнього сполучення з 21 жовтня пустять за наявності:

  • документа про отримання хоча б однієї дози вакцини проти коронавірусу;
  • документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про вакцинацію проти коронавірусу);
  • негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу, який діє 72 години (станом на час посадки).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нещеплених вчителів з Харкова і області залишать без грошей і роботи

"Для пасажирів віком до 18 років наявність вищевказаних документів, крім проїзного документа та документа, що підтверджує особу, не потрібне", — відзначили в "Укрзалізниці".

У дорослих перевіряти документ про відсутність коронавірусу будуть на вході у вагон разом з квитком і ідентифікаційним документом. Пасажирів просять прибувати на вокзал заздалегідь і дотримуватися дистанції, оскільки під час перевірки можуть утворюватися черги.

Як писав KHARKIV Today, усі регіони України перейшли до "помаранчевої" зони епіднебезпеки 10 жовтня. Обмеження торкнулися театрів і кінотеатрів, басейнів, спортзалів, транспорту, шкіл. 11 жовтня Кабінет Міністрів України прийняв рішення про введення COVID-сертифікатів у транспорті.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.