Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський забудовник заявив про погрози радикалів, але вони не згодні

Фото: Turkish Development
Про погрози повідомляє Turkish Development.

"Фрайкор" виступив проти будівництва багатоповерхівки і розклеїв відповідні банери на будівлі офісу Turkish Development. Забудовник розцінив це як погрозу.

Компанія Turkish Development Ukraine заявила про погрози з боку військово-патріотичної організації "Фрайкор". Забудовник скаржиться на пости із погрозами у соціальних мережах і вандалізм на харківському офісі компанії.

"На нашу адресу надходять відверті погрози і здійснюються акти вандалізму", — заявили у компанії Turkish Development Ukraine.

фрайкор
Фото: Turkish Development

Однак у "Фрайкорі" інформацію про погрози компанії Turkish Development Ukraine спростовують. Як розповів KHARKIV Today заступник керівника військово-патріотичної організації "Фрайкор" Богдан Войцеховський, Turkish Development планує побудувати багатоповерхівку між будинками у пров. О. Яроша, 12-А і вул. Клинською, 1 (район станції метро "Ботанічний сад"). Мешканці цих будинків проти, тому нібито звернулися за допомогою до "Фрайкору".

"Були заяви від нашої організації на захист мешканців будинку на вулиці Отакара Яроша, 12-А та Клинської, 1. Там Turkish Development планувала здійснити і, за нашою інформацією, досі планує ущільнювальну забудову — збудувати 17-поверхівку між двома будинками. Були заяви на захист мешканців, що це — неподобство, якісь погрози фізичної розправи або іншого типу подібні дії не здійснювалися, — пояснив Войцеховський. — Тут немає жодного зв'язку [з національною ворожнечею — ред.]. Заяви про погрози — це спроби Turkish Development підготуватися до будівництва”.

фрайкор
Фото: Turkish Development

Нещодавно мер Харкова Ігор Терехов сказав у коментарі, що компанія не отримає дозволу на забудову у цьому районі.

"У проблеми є три аспекти: технічний, моральний і юридичний. Я це розумію і не дам цій фірмі тут будуватися. Насамперед мають бути враховані інтереси харків'ян", — сказав Терехов.

Як писав KHARKIV Today, влітку 2021 року спалахнув скандал навколо будівництва 18-поверхового житлового комплексу на вулиці Куликівській. Будівельна кампанія Turkish Development звинуватила Олену Рофе-Бекетову в наклепі і вимагала з неї через суд  мільйон гривень компенсації за шкоду репутації. Судові позови не завадили компанії продати майже всі квартири у недобудованому будинку. Примітно, що компанія приваблює покупців описом близькості до історичного центру і архітектурних пам'яток, із захисницею яких забудовники воюють у судах. У листопаді 2021 року суд наклав арешт на квартири у ЖК "Куликівський" за адресою: вулиця Куликівська, 32.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.