Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський виробник БТРів працює у звичному режимі

Фото: "Укроборонпром"
ХКБМ скоротило робочий тиждень лише для конструкторів.

У "Укроборонпромі" спростували інформацію про скорочення робочого тижня до одного дня і звільнення співробітників ХКБМ. На неповний робочий тиждень переведуть частину співробітників, які не задіяні у проєктах на замовлення Міноборони (модернізація Т-64 і "Оплота").

З березня 2022 року співробітників державного підприємства "Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. Морозова" не переведуть на одноденний робочий тиждень і не звільнятимуть тих, хто не погоджується з таким переведенням. Неповний робочий тиждень встановлять для частини конструктів, технологів, співробітників архіву і канцелярії. Про це повідомили у державному концерні "Укроборонпром".

"Ця інформація є не лише викривленою і маніпулятивною, а й спрямована проти України, її державності, цілісності та незалежності, — пояснили в "Укроборонпромі". — Всі без винятку виробничі підрозділи підприємства (а це більша частина всіх співробітників) виконуватимуть оборонне замовлення без будь-яких змін у графіку їхньої роботи".

Як повідомили в "Укроборонпромі", на ХКБМ продовжують працювати над замовленнями Міністерства оборони України щодо виготовлення БТР-4Е для української армії. Чверть усіх співробітників складають інженери-конструктори, які виконують модернізацію танка Т-64 під шифром "Краб" і танка "Оплот" під шифром "Бастіон". Вони продовжать працювати у штатному режимі, для інших співробітників встановлять неповний робочий тиждень, однак про "одноденку" не йдеться.

"З огляду на те, що чверть співробітників ХКБМ на сьогоднішній день не задіяна ні у виробничій діяльності, ні у дослідницько-конструкторських роботах, а також з огляду на відсутність вільних оборотних коштів, за які останніми роками підприємство утримувало незадіяний персонал, щоб не звільняти чи скорочувати, директор ХКБМ Яков Мормило прийняв рішення про встановлення неповного робочого тижня саме для цієї категорії штату. Йдеться насамперед про конструкторів, не задіяних у проєктах "Краб" та "Бастіон", частину технологів, співробітників архіву, канцелярії", — пояснили в "Укроборонпромі".

Наступного тижня з робочим візитом на ХКБМ приїде заступник гендиректора з виробництва "Укроборонпрому" Ігор Фоменко. Він перевірить виконання державних контрактів.

Зазначимо, 19 січня інтернет-видання Defense Express повідомило з посиланням на власні джерела про переведення працівників ХКБМ на одноденний робочий тиждень. Також було опубліковано указ директора ХКБМ Якова Мормило про перехід співробітників на неповний робочий тиждень.

ХКБМ
Документ: Defense Express

Як писав KHARKIV Today, міністр оборони пообіцяв безперебійну роботу Харківського конструкторського бюро з машинобудування ім. А. Морозова. Це зроблять завдяки укладеним раніше контрактам на суму понад 10 мільярдів гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.